Produkcja rowerów GIANT- Holandia, Lelystad – Klaver Team – Lelystad

Klaver Team

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 10

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- Lelystad
Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego !!

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
– atrakcyjną warunki pracy z dobrą stawką godzinową- 13,73€
– pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
– wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością pobierania zaliczek
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– na miejscu opiekę polskiego koordynatora

– extra bonusy- KASA LUB TELEFON !
Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas
Kamila: +48 570 901 414 mail: work@

Dominika: +48 570 901 033 mail: job@

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Klaver Sp. z , ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B1 ,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zakres obowiązków:
– montaż rowerów marki GIANT

– skręcanie rowerów

– pakowanie i zabezpieczenie skręconych wcześniej rowerów

Lees hier meer